Nie bój się chodzenia po morzu ...

-ks. Jan Twardowski

18 czerwca w progach II LO w Dębicy gościliśmy młodzież ze szkół podstawowych w Gumniskach, Pustkowie oraz Dębicy (nr 5, 6, 8, 11 i 12). Uczniowie tych szkół wzięli udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych dla Szkół Podstawowych, zorganizowanym przez II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy i Wydawnictwo Pearson.
Z wielką przyjemnością informujemy, iż laureatami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy:
– I miejsce – Bartłomiej Kicia
– II miejsce – Karol Krasoń
– III miejsce – Magdalena Kutrzuba.
Opiekunem uczniów jest pan Michał Jodłowski.
Gorąco gratulujemy i zapraszamy laureatów wraz z opiekunem na podsumowanie konkursu w czwartek, 24 czerwca o godzinie 10:00 do II LO w Dębicy.
Serdeczne gratulacje kierujemy również do pozostałych uczestników konkursu, którzy wykazali się dużą wiedzą oraz dziękujemy ich opiekunom za motywowanie uczniów do poszerzania swoich kompetencji.

Tagi: