Nie bój się chodzenia po morzu ...

-ks. Jan Twardowski

KONSULTACJE/FAKULTETY

 

Lp. Nazwisko i Imię Zajęcia dodatkowe

Termin

 

1. Bakalarska Grażyna Zajęcia wyrównawcze dla klas I i II Pon. – 13:15 – j. ang.

Pon. – 14:00 – j.niem.

2. Bigus Anna OK Ruch Pon. – 14:15-15:15

Śr. – 14:15-15:15

Lekka atletyka Pon.-pt. – 15:30 – 17:00
3. Buszek Katarzyna  

Koło przedsiębiorczości

 

Konsultacje grupowe                 i indywidualne wg zgłoszeń uczniów

4. Cudecki Damian Koszykówka dziewcząt i chłopców Śr. – 13:10
5. Czachor Małgorzata Globe, konsultacje, przygotowanie do olimpiad IC, IIC, IIIC, IIIEg

 pon. –  7:10

6. Czapla Agnieszka Fakultet z j. polskiego Pt. –  8:00 – 9:35
7. Czekaj Marta Konsultacje z chemii Śr. – 14:55
8. Deszcz Urszula Zajęcia dla maturzystów-
 matura podstawowa
Pon. –  13:15 – 14:00
9. Doniec Anna  —  —
10. Dudziak Marcin Wolontariat Pt./pon. Długa przerwa
DKF Pt.  – 14:00
11. Florka Paweł Debaty oksfordzkie  
12. Gębala Iwona Konsultacje przedmaturalne Wt. 9:40 – 10:25
Kółko j. rosyjskiego Śr. 8:00
13. Hyjek Marta Przygotowanie do konkursów, kółko matematyczne Pon. – 13:10

Wt. – 14:00

Pt. –  7:10

14. Jarosz Elżbieta Fakultet maturalny Środa:

Kółko – 13:10

Fakultet  – 14:05

15.  

Kita Maciej

 

Unihokej dziew. ichł. ,kosz.chł. Wt. 14:05 – 15:45
16. Król-Olechowska Bogusława Fakultet, próbna matura,

zajęcia wyrównawcze

f. rozszerzony: (3D,3E)

 śr. 8:00

f. podstawowy: (3E) śr. 8:50

17. Król Maria Zajęcia dla maturzystów –

matura rozszerzona

Wt. –  14:05-14:50
18.  

Krzemień Marta

 

Kółko j. niemieckiego Pt. – 8:45
Fakultet maturalny, konsultacje Pon.-czw. – 12:25 – 13:10
19. Krzystyniak Krzysztof Konsultacje  z informatyki Wt. – 14:50

Czw. – 14:50

20. Kusibab Magdalena Konsultacje z j. polskiego Czw. – 13:10
21. Lamberska-Kot Katarzyna Kółko teatralne Pt. – 13:15
22. Łączak Magdalena  —  —
23. Mika Ewa Zajęcia wyrównawcze dla klas I i II    z j. angielskiego 13:15 – 14:00
24.  

Nowak Dorota

 

Siatkówka Pt. 13:15 – 14:00
25. Ostrowska Małgorzata Kółko biologiczne 3E Czw. – 14:55
26.  

Para  Beata

 

Fakultet maturalny Pt. – 7:10
27. Prażak Lucyna Przygotowanie do konkursów, kółko matematyczne Pon. – 13:15

Wt. – 8:00

Pt. – 12:25

28.  

Raś Marta

 

Kółko j. hiszpańskiego Od października
29.  

Skrętkowski Bogumił

 

Klub debatancki Śr. – 15:40
30. Surowiec Sławomir Kółko i przygotowanie do olimpiad Śr. – 7:10

Wt. – 14:55

31.  

Szymaszek Barbara

 

Zajęcia wyrównawcze dla klas I i II Wt. – 14:05 – 14:50
32. Wiech Mariusz Fakultet maturalny i przygotowanie do konkursów Pon. – 14:05 – 15:40
Konsultacje z historii i WOS-u 14:05 – 14:50
33. Wnęk Dorota Fakultet maturalny Wt. – 13:10

Pt. – 13:10

Zajęcia wyrównawcze Pt. – 14:05
Kółko matematyczne 1C Wt. – 14:05
34.  

Wysowska Jolanta

Zajęcia wyrównawcze Pt. – 13:10 – 15:00
Fakultet maturalny Pon. – 13:10 – 14:00
35.  

Zych Grzegorz

 

Konsultacje z j. polskiego Czw. – 7.10
36.  

Żabicki Zbigniew

 

Drużyna Strzelca  
37. Żołądek Barbara Fakultet maturalny z biologii Pon. 7:10 – kl. 3B

Czw. 7:10 – kl. 3B

Czw. 8:00 – kl. 3E

 


Tagi: