Nie bój się chodzenia po morzu ...

-ks. Jan Twardowski

 
W dniach 21-27 czerwca Kinga Sikora (kl.2Ag) miała przyjemność uczestniczyć w programie „Jestem Liderką” zorganizowanym przez Vital Voices Poland, jako finalistka ww. programu. Podczas tego tygodnia poznała wielu wspaniałych ludzi, takich jak pani Małgorzata Kożuchowska, pani Odeta Moro, pani Katarzyna Pokosińska czy pan Jarosław Kuźniar. Spotkała się również z sześcioma ambasadorami różnych krajów (Korei Południowej, Kanady, Izraela, Wielkiej Brytanii, Węgier i Szwajcarii). Dodatkowo poznała wiele ludzi z świata biznesu, prawa, nauki i kultury. Uczestniczyła w wielu warsztatach i zajęciach, na których dowiedziała się m.in. jak założyć własną firmę, jak prezentować się w telewizji (warsztaty zorganizowane przez dziennikarzy stacji TVN), a także poznała schemat działania swojego umysłu oraz dowiedziała się, jakich osób potrzebuje, aby stworzyć idealny zespół. Dostała również możliwość rocznej współpracy z mentorkami – Izabelą Tworzydło – rzeczniczką prasową BNP Paribas oraz Aleksandrą Hofman – znaną sopranistką operową.
„Jestem bardzo wdzięczna Kapitule Vital Voices, organizatorce Elżbiecie Raczkowskiej i osobom pomagającym przy organizacji za wybranie moich prac zgłoszeniowych i umożliwienie uzyskania wiedzy, umiejętności i doświadczenia w interesujących mnie dziedzinach. Dziękuję także reszcie finalistek, które są wspaniałymi kobietami z ogromem sukcesów i które udowodniły mi, że są osoby walczące o lepsze jutro w każdej możliwej dziedzinie.
Moja przygoda z Vital Voices się nie kończy – zaczynamy właśnie tworzyć wspaniałe projekty społeczne, które za pół roku podsumujemy na gali finałowej” – relacjonuje Kinga Sikora.
 
 
 
 
 
 

Tagi: