Nie bój się chodzenia po morzu ...

-ks. Jan Twardowski

Mieszkająca w Paszczynie Patrycja urodziła się z Zespołem Downa, niedoczynnością tarczycy, wrodzoną wadą serca (jest już po dwóch operacjach), a także z obustronnym zwichnięciem bioder. Patrycja ma 12 lat, dla tej ślicznej księżniczki zwichnięte biodra to nie tylko ogromne ograniczenia ruchowe, ale także ból towarzyszący poruszaniu się. Na dzień dzisiejszy Patrycja nie jest w stanie samodzielnie przejść dłuższych dystansów.
Dziewczynka jest już po konsultacji w Warszawie w Rehasport Clinic, lekarze są w stanie podjąć się leczenia operacyjnego. Koszt operacji dwóch bioder wynosi około 300 tysięcy złotych. Ta kwota dla rodziców dziewczynki jest niestety nieosiągalna.
Lekarze są w stanie wykonać pierwszą operację jednego biodra już na początku kwietnia, pod warunkiem że cała kwota zostanie zaksięgowana na ich koncie na dwa dni przed planowaną operacją. Czasu mamy coraz mniej, tutaj liczy się każda pomoc i każda złotówka!

Wierzymy, że razem możemy pomóc Patrycji stanąć na nogi!

Jak możesz pomóc?

1. Polub stronę Gorąca Cegła na Facebooku! Udostępnij ją, zaproś do polubienia swoich znajomych! Niech o cegle dowie się jak najwięcej osób!

2. Dołącz do wyzwania Gorącej Cegły, wpłać dowolny datek na konto:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
Ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Nr konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 16641 STRĘK PATRYCJA WIKTORIA – DAROWIZNA NA POMOC I OCHRONĘ ZDROWIA

3. Zrób sobie selfie z cegłą – nieważne czy taką ze składu budowlanego, narysowaną, czy w jakiejkolwiek innej formie. Wrzuć zdjęcie na Facebooka z hasztagiem #GoracaCegla i nominuj troje znajomych do podjęcia Wyzwania Gorącej Cegły

P.S. Zaczyna się okres rozliczeń podatkowych. Aby przekazać 1% swojego podatku w formularzu PIT wpisz

nr KRS 0000037904.
W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”
Podaj: 16641 Stręk Patrycja Wiktoria
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Razem możemy zmienić świat Patrycji na lepsze!


Tagi: